Recent Content by adudu

  1. adudu

    Pomoc XDove problem z konfiguracją

    To pan administrator utworzy taki temat bo znając rzeczywistość to pan administrator napisze, że to nie w tym temacie utworzyłeś lub coś tam innego i będziemy ganiać się po całym forum. W ten sposób też pomożesz, napisz gdzie będzie ten temat i dyskutujemy, jak to można było by to zrobić wtedy...
  2. adudu

    Pomoc XDove problem z konfiguracją

    A ja sugeruje że jest to forum, są osoby znające się na programowaniu qnapa i rozwiązań qnapa. Można w jakiś sposób zmodernizować xdove tym bardziej ze programy do działania tego programu są dalej aktualizowane wystarczy tylko w jakiś sposób zaktualizować i szukam kogoś kto mi w tym pomoże ja...
  3. adudu

    Pomoc XDove problem z konfiguracją

    Później zmień hasło w xdove bo jest taka możliwość jak wszytko ustawisz. Niema za co to wszystko już działa tak?
  4. adudu

    Pomoc XDove problem z konfiguracją

    zmieniałeś hasło domeny na pierwszej stronie po wczytaniu programu? drugi krok przy instalacji CTRL password
  5. adudu

    Pomoc XDove problem z konfiguracją

    Masz uruchomione porty zobacz na tej stronie na pewno się przyda do rozwiązania problemu.
  6. adudu

    Pomoc Problem z xDove

    Czy jest możliwość w jakiś zmiany w xdove połączyć dwa programy APP xdove+xmail tak żeby razem współpracowały, to może rozwiązało problem z xdove. Programistą nie jestem ale razem może coś dało radę zrobić ?. Czy na przykład za pomocą QDK czy inny sposób. Nie powiem ten program Bardzo dobrze mi...
  7. adudu

    Pomoc Video Station Lite

    Witam wszystkich mam do was pytanie tak jak pisze w temacie aplikacji "Video Station lite" opartej na programie clipbucket, jest bardzo uboga ale fajna czy jest możliwość rozszerzenia i aktualizacji tego programu w jaki sposób?. Z tego co już się zorientowałem to wiele było by trzeba stawić...
  8. adudu

    Download Video Station Lite

    adudu opublikował nowe elementy w zasobach: Video Station Lite (wersja 1.0.9 (2015/08/18)) - Tworzenie własnych internetowych stron wideo. Czytaj więcej...
  9. adudu

    Szczęśliwego Nowego Roku 2016

    Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego w nowym Roku.
  10. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    A plik xxxxx.cert to własne jest certyfikat? I to mam użyć. Tylko co z tamtym plikiek wrzucić go do kosza?.
  11. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    To jak to w czytać do serwera żeby działał?.
  12. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    To co dalej z tym zrobić trzeba?. Zakupiony był w home i odnich dostałem ten plik i nie wie co dalej.
  13. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    ten wcześniejszy tekst To już nie jest istotne. Joomla ma swoją bazę danych i nie wymienia użytkowników z bazą danych Qnap które zapisuje do własnych programów (Video stacja, Multimedia stacja, Muzyk stacja). Zastanowiłem się i w końcu jak będę chciał udowtępnić coś z tych programów to...
  14. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    Nie LDAP. Qnap ma swoich użytkowników na videostacji żebym nie musiał robić następnych użytkowników bo są dwie bazy pod qnap joomla.
  15. adudu

    Pomoc Konfiguracja TS-119P+

    A jak połączyć te dwie basy danych żeby między sobą wymieniały dane?