Recent Content by alexm.poland

  1. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    Uff... czas już w porządku, wpisałem Europe/Warsaw bez cudzysłowu i zadziałało prawidłowo! Dzięki za wskazówkę. Wcześniej wpisywałem z cudzysłowem bo tak było defaultowo i wpisywane w ten sposób timezony zmieniały czas pokazywany przez serwer, tyle, że na nieprawidłowy. To teraz biorę się za...
  2. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    Dzięki, spróbuję. Problem w tym, że zmieniam php.ini na webserwerze i po ustawieniu na Europe/Berlin (próbowałem też inne europejskie miasta) system pokazuje czas na pewno nie europejski. I to jest dziwne. 1677145067 Naprawdę nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi - wczoraj różnice czasowe...
  3. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    No właśnie zmieniłem to w php.ini i zaczął pokazywać inny czas, ale nie europejski. Próbowałem paru innych ustawień i nadal źle.
  4. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    Zanim zdążyłem analizować w szczegółach wskazówki wpadłem na pomysł i uruchomiłem ten krótki skrypt pokazujący aktualny czas na serwerze i mocno się zdziwiłem. Okazało się, że czas pokazywany przez php jest kompletnie inny niż ten ustawiony w opcjach NASa. Zacząłem szperać po sieci i znalazłem...
  5. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    Będę wdzięczny za łopatologiczne wytłumaczenie jak i gdzie mam to zrobić :)
  6. alexm.poland

    Pomoc [TS-231P2] Pomocy z crontab!!!

    Dzień dobry! Bardzo proszę o pomoc, bo jeszcze chwila i wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy. Jestem amatorem, który wykorzystuje NASa do niewielkich zadań opartych na PHP. Zachciało mi się uruchamiać jeden ze skryptów o wyznaczonej godzinie, ale po wielu godzinach walki poddałem się i proszę o...