Recent Content by bman

  1. B

    Brak dostępu do folderu Qweb

    Gregor dzięki wielkie za pomoc - w tym tkwił problem ;)) Pozdrawiam
  2. B

    Brak dostępu do folderu Qweb

    Witam Jestem posiadaczem QNAPa TS-119. Chciałem postawić stronke, więc włączyłem usługę WWW we właściwościach. Następnie chciałem przerzucić cokolwiek do tego folderu Qweb i okazało się że nie mam w ogole do niego dostępu...... Sprawdziłem wszystkie ustawienia uprawnień itp, loguje sie na...
  3. B

    Stacja pobierania nie pobiera...

    Hasło jest na bank dobre bo na takim ściągam normalnie. Próbowałem kilka różnych plików sciagnąć, wczesniej ściągnąłem je bez problemu flashgetem. Dzienny limit nie przekroczony. :-(
  4. B

    Stacja pobierania nie pobiera...

    Dziękuję za odzew. Zrestartowałem QNAPA i teraz pobierają się pięknie pliki ale poza rapidem - stoi jak stał. Mam neostradę więc nie mam do ustawiania DNSów. Hasło i login sa poprawne bo z nich się loguje poprzez stronę i np we FlashGecie działają. Zainstalowałem najnowszy fimware ale nic się...
  5. B

    Stacja pobierania nie pobiera...

    Witam Męczę sie z moim nowym QNAPem TS-119. Co chwilę jakieś problemy. Teraz ze stacją pobierania, mianowicie: Dodaję nowe zadanie do pobierania, sytuacja jest taka sama dla zwykłego pliku lub Rapid (mam premium). -> Na liście zadań jest status "RUN" cały czas lecz nic nie drgnie - 0%, 0MB...
  6. B

    TS-119 brak widocznosci w LANie

    Dziękuje za pomoc - właśnie tak zrobiłem i śmiga wszystko ;) Pozdrawiam
  7. B

    TS-119 brak widocznosci w LANie

    Witam Zakupiłem Qnap TS-119 po tym jak poprzedni model mi się popsuł. Otwieram paczkę, montuję dysk podłączam do prądu i łączę kabelkiem LANowskim. Włączam ii.... nic - na przedniej ściance nie świeci się ikonka LAN, z komputera nie wykrywa mi QNAPa poprzez QNAP FINDER. Z kolei na ruterze...
  8. B

    Pikanie....

    Trzymałem wciśnięty reset przez 20 sekund - bez reakcji :< Bardzo bym prosił o jakąś pomoc. Po włączeniu "power" pika, miga i przestaje reagowac na jakiekolwiek przyciski łącznie z resetem O.o O co może chodzić? Dziękuję z góry za pomoc Pozdrawiam
  9. B

    Pikanie....

    Ten przycisk to ten mały z tyłu urządzenia?
  10. B

    Pikanie....

    Właśnie problem w tym, że dysk jest zapełniony może 20MB z 1 TB ;) Nie wiem czy jest problem w urządzeniu czy w dysku, bo jak w dysku to mogę go sprawdzić w jakimś komputerze czy działa... Jak by ktoś miał jakąś sugestie to będę wdzięczny :-) Pozdrawiam
  11. B

    Pikanie....

    Witam Z góry przepraszam jeśli już był taki temat poruszany, lecz jest on pilny. Mianowicie: po kilku tygodniach przerwy włączyłem dysk sieciowy ( ts-109 II) i po kilku sekundach przestaje się ładować a zaczyna wydawać dźwięki (pikanie co 1-2s). W momencie pikania miga tez lampka HDD a lapka...
  12. B

    Problem FTP - jak skonfigurować?

    Tzn ciężko to nazwać naprawieniem a bardziej jest to przejaw mojej głupoty i wstyd sie przyznać ;p Poprostu gdy chciałem w TC podpiąć się do FTP wpisywałem domene z no-ip. A zapomniałem że jestem w obrębie sieci czyli musze używac wewnętrznego IP. tak też zrobiłem i działa. Potem wszedłem na...
  13. B

    Problem FTP - jak skonfigurować?

    wyskakuje mi okienko że nie znaleziono komputera hosta, a jak dam bez "www" to pisze, że wywołanie połączenia nie powiodło się... co robić? ;/ Pozdrawiam EDIT: ok już działa - naprawione ;p
  14. B

    Problem FTP - jak skonfigurować?

    Bardzo proszę o pomoc z FTP bo mój serwer stoi nie używany od 2 tygodni :< Jeżeli mam domene w no-ip to co dokładnie zrobić w programach - np TC- aby podłączyć sie do FTP? Jak wpisać tą domene? Pozdrawiam
  15. B

    Mapowanie dysków poza siecią

    Ok wobec tego to przetestuje i posiedze nad tym :P A FTP? Mam swoją domene z no-ip - wszystko hula ale jak dochodzi do FTP to już ręce mi opadają... W Total Comander nazwa hosta co wpisać? w jakiej postaci ma być ta domena zapisana? Użytkownik i hasło to któryś z tych co już utworzyłem więc to...