Recent Content by dziki

  1. dziki

    Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4

    To źle zakładasz , akurat tylko zdjęcie miałem dostępne . Nie słyszałem żeby zamykano wątek za zdjęcie w złej rozdzielczości . Patrząc po postach wydajesz się być ogarnięty, więc może pomożesz zamiast silić się na złośliwości .
  2. dziki

    Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4

    Po pierwsze dziękuję za odpowiedź ale ja chciałbym robić backup za pomocą HBS na tejże malinie - co zrobić żeby quap ją zobaczył serwer jest na quap bo ma stałe ip - RPI nie ma RPI widzi quap jak napisałeś
  3. dziki

    Pomoc Połączenie VPN Qnap z RPI4

    Witam Sytuacja Qnap TS 251 , serwer qvpn , openvpn na statycznym adresie ip ma używać do zdalnego backupu klienta openvpn na Raspberry Pi 4B - system w w wersji light , z zainstalowanym openmediavault ( rsync) obie sieci na różnym adresowaniu qnap na 192.168.2.x , Po stronie serwera...
  4. dziki

    Pomoc HBS3 odzyskanie pojedynczego katalogu z pliku backupu .qdff z poziomu NAS

    Dziękuje z za szybką pomoc :) Da się podłączyć folder QuDedup i skopiować z niego dowolny plik - normalna struktura katalogów Musi być do tego zainstalowana aplikacja HBS3 ( w sumie logiczne ) a z poziomu aplikacji się nie da (tu brak logiki )
  5. dziki

    Pomoc HBS3 odzyskanie pojedynczego katalogu z pliku backupu .qdff z poziomu NAS

    wiem pisałem w poście - mnie chodzi o rozwiązanie w poziomu NAS
  6. dziki

    Pomoc HBS3 odzyskanie pojedynczego katalogu z pliku backupu .qdff z poziomu NAS

    Witam przenoszę pliki na nowy serwer mam backup z pomocą HBS3 na dysku zewn USB ( NTFS) na nowym serwerze za pomocą HBS mogę rozpocząć odzyskiwanie całości - ale nie potrzebuje wszystkiego - poza tym jest to 3,5 TB - czas około 3 dni Potrzebuje odzyskać 2 z pięciu katalogów - ok 2 TB...