Recent Content by kazuko

  1. kazuko

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    raczej nie ten NAS jest w obudowie rack 1U i nie widziałem tam odbiornika IR
  2. kazuko

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    problem polega że muszę poprawnie ustawić zew. odbiornik IR w moim przypadku SigmaTel, Inc. STIr4200 IrDA Bridge
  3. kazuko

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    Witam mam problem z uruchomieniem pilota Harmony pod hd station korzystałem z how to How-To - Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR (MCE) w XBMC/HD niestety sknociłem sprawę ( jak można sknocić 2 linijki , mi się udało...) ;) potem zacząłem naprawiać i sknociłem jeszcze bardziej u mnie...
  4. kazuko

    Pomoc Przekierowanie domen na serwer (ddns noip)

    zmiana portu w Virtual Host z 81 na 80 pomogła teraz po wpisaniu www.a4studio.xyz dostaje to co jest w podkatalogu a4studio super :-) dodam że dodałem dodatkowego hosta w Virtual Host a4studio.xyz by był przekierowany do podkatalogu a4studio teraz po wpisaniu www.a4studio.xyz lub a4studio.xyz...
  5. kazuko

    Pomoc Przekierowanie domen na serwer (ddns noip)

    tak to jest strona z głównego katalogu Web w podkatalogu a4studio jest inna gill.noip.me:81
  6. kazuko

    Pomoc Przekierowanie domen na serwer (ddns noip)

    dzięki Mariusz za szybką odp. oczywiście że mogę to zrobić CNAME'em i pewnie należy to zrobić tak jak piszesz problem istnieje z mojego barku wiedzy na ten temat.. co widać .. :) wszedłem na OVH i przekierowałem na domenę CNAME ale coś mi się wydaję że nie robię tego jak należy po...
  7. kazuko

    Pomoc Przekierowanie domen na serwer (ddns noip)

    Witam Proszę o pomoc bo sobie nie radzę z tym problemem Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem qnapa TS-451u wszystko działa tak jak trzeba nie posiadam stałego IP korzystam z usługi noip aby zalogować się z zew. podaję nazwę hosta wraz z domyślnym portem: gill.noip.me:8080 aby...
  8. kazuko

    Witam Wszystkich

    Witam Wszystkich Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Qnap TS-451u często zaglądam na forum czytając problemy innych użytkowników i ich rozwiązania Tym razem pomocy będę potrzebował ja :)