Recent Content by kubi8

  1. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    No dobrze znalazłem sam rozwiązanie. Może ktoś też będzie miał problem z tym samym to podaje link do strony z opisem Why can't I access MariaDB 10 from phpMyAdmin?
  2. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    no przeszedłem, ale to zaledwie jedna strona i wpisuje się tam jedynie hasło a to info z phpmy admin Nie udało się zalogować na serwer MySQL Login Użytkownik: Hasło: mysqli_real_connect(): (HY000/2002): No such file or directory
  3. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    No właśnie zapomniałem dopisać, że poprzez phpmyadmin nie mogę wejść do bazy, tak jakby mariadb byla nie widoczna, są jakieś ogólne usery i hasła do bazy? bo root i admin mi właśnie nie działają
  4. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    TS-251D Poprzez Container Station mogę zainstalować wordpresa i on działa. Ale ja potrzebuję zainstalować z app center bo tam mam mozliwość stworzenia wirtualnego dysku, bo potrzebuje kilka stron opartych na WP. Korzystając z container system mogę mieć tylko jedną kopię i na dodatek container...
  5. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    tak, zainstalowałem, jeśli zły dział proszę o przesunięcie posta
  6. kubi8

    Pomoc Połączenie bazy danych mariaDB z wordpressem

    Gdzie mogę znaleźć jakieś wytłumaczenie odnośnie bazy mariaDB i wordpressa? Chciałem stworzyć stronę, którą mam zamiar hostować na swoim qnapie. Wordpress nie widzi chyba bazy danych i nie można przeprowadzić instalacji. Nie mogę tego osiągnąć ani poprzez instalację wordpressa z app center, ani...
  7. kubi8

    Pomoc TS-251D Odłącznie napędu od stacji

    dobra, ogarnąłem temat, jestem w pliku init_lvm.sh, co mam tu zmienić?
  8. kubi8

    Pomoc TS-251D Odłącznie napędu od stacji

    Tak, ale dostaję wtedy odpowiedź, że nie wykryto żadnych pul magazynu ani woluminów statycznych. I to koniec, żadnych opcji do wybrania.
  9. kubi8

    Pomoc TS-251D Odłącznie napędu od stacji

    Czołem ekipa. Podczas prób z nowymi funkcjami NAS przypadkiem odłączyłem w programie zarządzającym jeden z dwóch dysków w stacji NAS. Teraz mimo spędzenia nad próbą przywrócenia go już kilku wieczorów proszę Was o pomoc. Nie wiem co mogę zrobić, pomysły mi się skończyły. Wszystko do czego...