Recent Content by Pablo73

  1. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Podobno przemierzyli i wymienili wszystko co było uszkodzone... Wiem, słowo klucz "podobno"... Nie jest to na tyle uciążliwe aby wydawać równowartość nowego NASa w EPA :) Chyba, że walnie kolejny raz ale i tym razem porządnie... Rozumiem, że pozostaje mi tylko trzymać kciuki, czekać i cieszyć...
  2. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Dzięki serdecznie za pomocną dłoń i pozdrawiam!! Witam ponownie... Chcę trochę odświeżyć temat bez zakładania nowego aby nie zaśmiecać forum... Po opisywanych wyżej moich zeszłorocznych przygodach, udało mi się w końcu znaleźć w okolicy serwis który naprawił mojego NASa taniej niż EPA. Podobno...
  3. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Dzięki za odpowiedź.... Właśnie takiej się niestety spodziewałem... No to kanał... EPA za samą płytę chce 350 EUR + koszty frachtu i oczywiście usługa. Zabawa staje się nieopłacalna, za te pieniądze mam nowy TS-253 PRO. Macie może pomysł jak ściągnąć dane? Na szczęście nie szyfrowałem ich....
  4. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    No to problem z zasilaniem rozwiązany.... Właśnie sprawdziłem na nowym zasilaczu i efekt jest ten sam... Dziwne jest dla mnie to, że dopóki NAS miał zasilanie to startował bez problemu... Skoro to również nie FW... Może to głupie pytanie ale muszę je zadać... Jak zachowa się NAS gdy padnie...
  5. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Nurtuje mnie jednak to zasilanie na kartach sieciowych i 12V na wyjściu zasilacza... Mam nadzieję że nie okaże się, że uszkodzona jest płyta główna bo wtedy pewnie nie warto będzie naprawiać... a wtedy co z danymi na dyskach... Być może to tylko zbieg okoliczności ale pomału na poważnie zaczynam...
  6. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Zapomniałem o tym napisać ale to była pierwsza czynność którą wykonałem gdy pojawiły się opisywane wyżej problemy... Dlatego właśnie mam pewne wątpliwości co do zasadności wymiany zasilacza...
  7. Pablo73

    Pomoc QNAP TS-259 PRO+ - Problem z uruchomieniem.

    Witam serdecznie, Nie znalazłem nigdzie na forum podobnego przypadku, dlatego zaczynając ten wątek liczę na to iż mimo wszystko ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją i będzie w stanie mi cokolwiek podpowiedzieć. Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza i fale upałów przeplatają się na przemian...
  8. Pablo73

    Qnap TS-253 pro 4.11 joomla 3.3.6

    Cześć. Ciekawy jestem czy udało się Tobie porozmawiać z Support'em...? O problemach z Joomla 3.2 zacząłem pisać na tym forum ponad rok temu... Qnap w tzw. międzyczasie zaktualizował PHP a programiści z Joomla Team w kolejnych edycjach znowu zwiększyli wymagania... Końca pogoni nie widać :-(
  9. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Poniżej działający link. Przed opublikowaniem postu sprawdzałem i działał... Sorry... Update on 3.2.1 and Security Enhancements | Joomla! Community Portal
  10. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Witam, Z przykrością musze stwierdzić, że problem nie został rozwiązany.... Leży on niestety po stronie przestarzałego PHP w jaki wyposażone są nasze serwery... Polecam artykuł : http://community.joomla.org/blogs/le...e+Team+Blog%29 Jest on po angielsku ale zdaje mi się, że widziałem gdzieś w...
  11. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    I do not know why, but the last few days Joomla worked quite normally and allowed me to install the modules, creating articles, and changes in the administration console... The problem returned when I changed to the JCE editor. You were absolutely right... When I changed the template...
  12. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Próbowałem... dlatego zdecydowałem się napisać tutaj... Zakładałem, że istnieje większe prawdopodobieństwo spotkania osób posiadających doświadczenie z Joomlą pracującą w środowisku Qnap... Szkoda, że poza Tobą nikt inny nawet nie próbował pomóc :s. Tak, czy inaczej DZIĘKI za pomoc i mam...
  13. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Problem w tym, że na forum Joomli nie spotkałem się z podobnym przypadkiem... Musi on wynikać z jakiegoś "niezgrania" pomiędzy Qnapem i Joomlą i właśnie to chciałem wyjaśnić...
  14. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Zgłasza bez problemu Fatal error w linii 3 pliku mkerr.php
  15. Pablo73

    Pomoc Problem z Joomla 3.2 - Qnap TS-259 Pro+

    Jednak nie do końca rozumiem... przecież jak pisałem w poście 17'tym, raportowanie błędów włączyłem w php.ini tak, jak napisałeś.... Na tych samych ustawieniach adresów DNS na starej Joomli wszystko działa O.K.