Recent Content by tymian

  1. T

    Artykuł Netbak PC - zrób kopie zapasową w całej firmie komputerów PC i Windows Server - ZA DARMO!

    hey http://192.168.3.10:50051 pojawia sie taki komunikat a przypadku https://192.168.3.10:50052 po nacisnieciu update HDP to co napisalem wyzej
  2. T

    Artykuł Netbak PC - zrób kopie zapasową w całej firmie komputerów PC i Windows Server - ZA DARMO!

    Hey, ja poddaje IP i port ale dostaje komunikat odnosnie aplikacji HDP ze nie jest aktualna. Instalowalem 10 minut temu najnowsza. po nacisnieciu update pojawia sie url...
  3. T

    Sprzedam Sprzedam QNAP TS-451 4zatoki 2xlan

    Sprzedamy używany Qnap TS-451. Nie jest pożółkly w b.dobrym stanie, wszystko na zdjęciach model 4 zatokowy, 2x lan świetny do przechowywania danych, jako router pfsense itp zmieniłem model na inny z większą ilościa zatok jeżeli ktoś jest zainteresowanym moge sprzedać dyski w okazyjnej cenie...
  4. T

    Pomoc Backup/Archiwizacja PC bare metall i odtwarzanie

    Hey, nie wiem czy znasz ten soft od S dziala b.dobrze dlatego przynajmniej u nas wiecej sprzedajemy S znacznie więcej. Nie wszystkie S maja taka funkcje - odpowiednie modele ale to jest wygodne rozwiazanie.
  5. T

    Pomoc Backup/Archiwizacja PC bare metall i odtwarzanie

    Witam, czy Qnap ma juz oprogramowanie do backupu całych kompow tzw bare metal i odtwarzanie na wzór S Active Backup. Proszę o wskazówki 4.5.2.1630 TVS-471 i7/16GB
  6. T

    Pomoc Nowy Nas TS-453BT3 a stary Nas TVS-471 z kartą QM2

    Zrobilem tak system na SSD i usługi na tych samych SSD podlaczam następne pule na innych dyskach
  7. T

    Pomoc Nowy Nas TS-453BT3 a stary Nas TVS-471 z kartą QM2

    z virtualkami moze przesadzilem bo w firmie mam serwery pod. Ktos jeszcze podpowie z konfiguracja NASA?
  8. T

    Pomoc Nowy Nas TS-453BT3 a stary Nas TVS-471 z kartą QM2

    Bo fabryczna miala złącza na dyski m2 i karte 10Gbe
  9. T

    Pomoc Nowy Nas TS-453BT3 a stary Nas TVS-471 z kartą QM2

    Witam, zakupiłem nowy TS-453BT3 oraz mam stary TVS-471 po zmianie CPU na i7-4770T oraz dodana karta QNAP QM2-2P10G1TA był upgrade bios przez Helpdesk Qnap chociaz urządzenie po gwarancji. Ciekawosta kara QM2 z TS-453BT3 nie jest kombatybilna w pełni z TVS-471 działą Lan 10Gbe ale nie widzi...
  10. T

    Instruktaż/Tutorial TS-x71 upgrade to Ultimate Version (CPU + RAM)

    Witam, przeszedlem z i3 fabrycznego na i7-4770T oraz została dołozona karta QM2 z dyskami 1TB Samsung 970 Evo PLus. Przed dołożeniem karty zostal wykonany upgrade BIOS przez Helpdesk Qnap bezpłatnie i zdalnie. kata z 10Gbe QNAP QM2-2P10G1TA
  11. T

    i5 4690

    Witam, jeżeli aktualne proszę o kontakt tmmolenda@gmail.com a najlepiej gg: 5778070
  12. T

    QNAP VioStor

    jeżeli jeszcze aktualne proszę napisac na tmmolenda@gmail.com
  13. T

    Kupię obudowę rozszerzająca UX-500p lub UX-800p do QNAP

    Witam, jeżeli ma ktoś do sprzedania proszę o info na adres tmmolenda@gmail.com