Ostatnia aktywność

  

Live updates
  • P.J
    Jednym ze sposobów, aby to zrobić (z https): zdobądź nazwę domeny, powiedzmy twojadomena.com utwórz rekord AAAA plex.yourdomain.com wskazujący adres IPv6 Twojego serwera zainstaluj odwrotne proxy na swoim serwerze Plex (Caddy...
  • B
    Hej, można jeszcze zapro :) ? spadochroniarz PS
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post Ice w dyskusji NAS do szafy Rack.
    Po to jesteśmy. Zdeptać nadzieję i zniszczyć ;) bierz tower i jest ok.
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji NAS do szafy Rack.
    nas rackowy do domu i w szafie meblowej - NIE. będzie w "kurwę głośny" @Butler nawet ci więcej powie
  • george2002
    george2002 odpowiedział w temacie Pomoc QNAP TS-451U Nie działa.
    Zapraszam do kontaktu biuro@gselectronic.pl - naprawiamy od ręki wszystkie modele Qnapa z roczną gwarancją :)
  • Lebcio
    Lebcio odpowiedział w temacie Pomoc Powiększenie Puli Pamięci.
    Nikt nie pomoże? Można coś jeszcze powiększyć, czy tylko nowy dysk?
  • Butler
    Butler odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
    W "jaskini' mam szafę rack 42U a w niej QNAP rackowy. Szafa jest wentylowana, przewód wentylacyjny poprowadzony jest do nieużywanego komina. Wygłuszyłem ją jak tylko się dało, ale szum jest słyszalny, wolałybym nie spać w tym pomieszczeniu. NAS...
  • smargul
    smargul zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji NAS do szafy Rack.
    nas rackowy do domu i w szafie meblowej - NIE. będzie w "kurwę głośny" @Butler nawet ci więcej powie
  • Ice
    Ice odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
    Po to jesteśmy. Zdeptać nadzieję i zniszczyć ;) bierz tower i jest ok.
  • simplus
    simplus odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
    To, teraz mnie załamaliście 😭 Nie patrzyłem w tej kategorii. Ten TS-419P II jest w tym samym miejscu, co miałby być Rackowy i jego nie słychać ani się nie grzeje :unsure: Fakt przy nim podawane są głośności w specyfikacji 35,6 dB- 36,7 dB...
  • Ice
    Ice zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji NAS do szafy Rack.
    nas rackowy do domu i w szafie meblowej - NIE. będzie w "kurwę głośny" @Butler nawet ci więcej powie
  • Ice
    Ice odpowiedział w temacie NAS do szafy Rack.
    Moim zdaniem wg mnie jak chcesz mieć obok plantację Maryśki i potrzebujesz czymś dogrzać - świetny pomysł :)
  • simplus
    simplus napisał nowy temat.
    Cześć Potrzebuję pomocy/porady w temacie NAS-a Na dzień dzisiejszy działa u mnie TS-419 PII Wszystko z nim jest w porządku, ale chciałbym go zmienić, na coś nowszego,a przede wszystkim na model Rack-owy (czyli mówimy o 4 slotach pod dyski)...
  • Silas Mariusz
    Silas Mariusz zareagował Lubię to Lubię to na post Pawliko w dyskusji Pomoc Ciagle ataki.
    Ataki sa normalne, boty skanuja i atakuja wszystko co znajda. Generalnie jak chcesz zwiekszyc swoje bezpieczenstwo i zminimalizowac ryzyko włamu, to polecam postawic serwer VPN.
  • Kong
    Kong zareagował Lubię to Lubię to na post pbxfxo w dyskusji Pomoc Netbak pc agent.
    Opcji nie ma wifi bo nikt nie zaklada robić restore po wifi , wifi nie jest uznawane za stabilne w przypadku Ethernet.
  • Tomarek
    Tak to jest kiedy człowiek się śpieszy, sorka :D
  • Tomarek
    Siewcu, ok mam w domu adapter. Zweryfikuję i w razie czego będę jeszcze wraac do tematu. Dzięki
  • Tomarek
    jest jakaś możliwość go sprawdzenia zanim wyślę na rekalamcję?
  • Tomarek
    Silas, ok rozumiem ale qnap nie widzi nowej przestrzeni, a sam dysk pokazuje że jest błąd:
    • 1713781018017.png
  • tjie89
    tjie89 odpowiedział w temacie Pomoc Ciagle ataki.
    Czyli sie nieprzejmowac, i tak nikt niewejdzie :D niepowinien przynajmniej
  • Silas Mariusz
    Utwórz statyczny wolumin, nie pule dyskową, tylko statyczny wolumin z tego dysku.
    • 1713780326882.png
  • Tomarek
    Tomarek napisał nowy temat.
    Cześć, zanim zacznę coś działać pisze do was z paroma pytaniami. Mam serwer na maszynie TS-431K z 2 dyskami 1 TB na RAID 1. W zupełności na moje potrzeby to wystarcza. Chciałbym założyć system monitoringu złożony z 5-6 kamer i dlatego dokupiłem...
  • tjie89
    tjie89 odpowiedział w temacie Pomoc Ciagle ataki.
    Port mam zmieniony, a ataki ciagle z innego ip ktos sie probuje zalogowac na konto admi (chodz konto admin jest wylaczone)
  • Silas Mariusz
    Silas Mariusz zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Ciagle ataki.
    poradzić ? odłączyć urządzenie od internetu - każde urządzenie podłączone do internetu, jest atakowane <KROPKA> włącz banowanie na 1h ? 1713779900 plus Instruktaż/Tutorial - Konfiguracja QuFirewall - czyli poradnik jak zabezpieczyć QNAP? -...
  • Silas Mariusz
    Silas Mariusz zareagował Lubię to Lubię to na post pbxfxo w dyskusji Pomoc Netbak pc agent.
    Opcji nie ma wifi bo nikt nie zaklada robić restore po wifi , wifi nie jest uznawane za stabilne w przypadku Ethernet.