yaroslavik
Local time
07:44
Featured content
0
Punkty reakcji
12

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • yaroslavik
      yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to do aktualizacji zasobu Rtorrent-Pro [x86_64] autora Silas Mariusz.
      Added backward compatibility to basic version of Rtorrent Fixed Material Design font (Roboto) Fixed mobile view Removed Filebot and JAVA (They had to be installed from the official source or the .QPKG's provided on forum: JAVA QPKG & Filebot)...
    • yaroslavik
      yaroslavik odpowiedział w temacie Pomoc Problem z Bluetooth.
      Do ha co będziesz dodawać poprzez taki adapter?
    • yaroslavik
      yaroslavik odpowiedział w temacie Pomoc Problem z Bluetooth.
      Jeśli do home assistanta,to może poprzez esp32,które to dodasz poprzez integrację, i do niego dopiero urządzenia bluetooth...
    • yaroslavik
      yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc Pomoc w konfiguracji nowego NAS.
      Celeron bedzie płakał - chyba że ktoś zrobi to w dockerze i narzuci limity plexowi ;p
    • yaroslavik
      Cześć.Będziesz instalował Plexa? Interesuje mnie jaki idzie transkodowanie z takiego qnapa(z 4k hdr do 1080p)...
    • yaroslavik
      Inicjujesz nasa z zamontowanym tylko jednym dyskiem-(tym na karcie pci). Wtedy system instaluje się na tymże dysku. Po zainstalowaniu qts,dodajesz resztę dysków. Aplikacje instaluj na ssd(będzie okno wyboru miejsca instalacji większośći...
      • Zrzut ekranu 2024-03-04 075232.png
      • Zrzut ekranu 2024-03-04 080356.png
    • yaroslavik
      Pomogło: odinstalowanie aplikacji,następnie ręczne skasowanie pozostałości filebota z katalogu opt,ponowne zainstalowanie filebota...:)
    • yaroslavik
      yaroslavik napisał nowy temat.
      Witam. Zainstalowany filebot zewnętrzny z forum. Wydawało się ,że działa. Natomiast przy próbie dodania licencji wyskakuje komunikat-no such file or directory-raczej chodzi o filebota,bo klucz z licencją wkleiłem do Public.. Pomoże ktoś?
      • Zrzut ekranu 2024-03-03 205115.png
      • Zrzut ekranu 2024-03-03 205827.png
    • yaroslavik
      Tak jest faktycznie,stworzyłem kilku nowych userów i przenoszą się rss-y. ALe wczoraj to mi nie działało.. Być może dodawałem usera ,którt kiedyś tam istniał..Sam nie wiem..:unsure: Są oni zapisywani jeszcze w jakimś pliku oprócz tego katalogu...
      • Zrzut ekranu 2024-03-03 142822.png
    • yaroslavik
      no właśnie,zadania torrentów zostają przy zmianie usera,a rssy giną.. Program do poprawy...;)
    • yaroslavik
      yaroslavik zareagował Lubię to Lubię to na post SiewcaRyżu w dyskusji Pomoc rtorrent-zmiana hasła-brak rss.
      normalne, ustaw rssy po zmianie kredek
    • yaroslavik
      hm,pewnie jest jak mówisz,teraz tak myślę,że jak inny user to i kanały inne.. Tylko nie wiem,czy to powinno tak być,gdy zmienia się defaultowe hasło i usera na nowe...
    • yaroslavik
      yaroslavik napisał nowy temat.
      Witam. Przy zmianie credentials giną mi ustawione kanały RSS. Pomoże ktoś? Jakiś plik w config wykasować,czy co tam trzeba? Kiedyś był bug,że usera się wpisało który kiedyś istniał,to rtorrent nadpisywał.. Teraz tworzę nowego całkiem usera i...
    • yaroslavik
      yaroslavik zareagował Haha Haha na post Sharuga w dyskusji Pomoc QuMagie i magiczne AI.
      W sumie to nie wiem, czy do właściwym działem nie byłby Humor, jeśli jest takowy. Bo trochę śmieszne, trochę straszne :) Czyli QNAP i jego potężne AI :)
    • yaroslavik
      Allegro : https://allegro.pl/oferta/czytelny-czujnik-sensor-temperatury-wilgotnosci-lcd-zigbee-tuya-14687918959?utm_source=coma_email&utm_medium=bfcdb42cd9a7f6eebf3ae560b912a80c8d5fe5e8 Kod producenta ZTH 5 Zasilanie - bateria 3x AAA
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…